ALIŞVERİŞ

ÇOLAKLI
Otelimizin bulunduğu Çolaklı beldesinde otelden yaklaşık 200 m mesafede kuyum, deri, hediyelik eşya vb. mağazaları, eczane ve bankamatikler yer almaktadır. Yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

EVRENSEKİ
Çolaklı’dan sonra Side istikametinde yer alan Evrenseki otelimize yaklaşık 4 km mesafededir. Toplu taşıma araçları ve özel vasıta ile rahatlıkla ulaşılabilir.

KUMKÖY
Evrenseki’den sonraki yerleşim yeri olan Kumköy, Side istikametinde otelimize yaklaşık
7 km mesafede olup, daha geniş kuyum, deri, hediyelik eşya vb. mağazaları seçeneklerine ve bankamatiklere sahiptir. Toplu taşıma araçları ve özel vasıta ile rahatlıkla ulaşılabilir.

GÜNDOĞDU
Antalya istikametinde otelimize yaklaşık 2 km mesafede olup, yaklaşık 15 dakikalık yürüme mesafesinde olan alışverişin sevilen adresi toplu taşıma araçları ve özel vasıta ile de rahatlıkla ulaşılabilir.

SİDE
Otelimize yaklaşık 12 km mesafede bulunan Side, tarihi mekânların ve antik limanın yanı sıra çok geniş bir alışveriş mağazaları çeşitliliğine sahiptir. Ayrıca deniz ürünlerinin geniş yer aldığı yerli ve uluslar arası tatların lezzetine varabileceğiniz restoranlar da mevcuttur. Gün batımının burada izlenmesi tavsiye edilir. Unutulmaz fotoğraf karelerini yakalayabileceğiniz bir yerdir. Toplu taşıma araçları ve özel vasıta ile rahatlıkla ulaşılabilir.


manavgat pazarMANAVGAT


Pazartesi ve Perşembe günleri haftada 2 gün olmak üzere, bölgedeki en büyük pazarın yer aldığı Manavgat, otelimize yaklaşık 15 km mesafededir. Otelimizin karşısında bulunan duraktan oplu taşıma araçları ve özel vasıta ile rahatlıkla ulaşılabilir.


antalyaANTALYA

,Tarihi Kaleiçi, Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Müzesi, dünyaca ünlü Konyaaltı plajı vb., sanatsal ve kültürel organizasyonlarına ev sahipliği yapan, alışverişin kalbi olan Antalya merkezi otelimize yaklaşık 65 km mesafede olup, toplu taşıma araçları ve özel vasıta ile rahatlıkla ulaşılabilir.


alanyaALANYA

Kızıl Kule, Damlataş Mağarası, dünyaca ünlü Kleopatra Plajı vb. tarihi değerlere sahip olan Alanya, otelimize yaklaşık 65 km mesafede olup, toplu taşıma araçları ve özel vasıta ile rahatlıkla ulaşılabilir.


OTELDE ALIŞVERİŞ
Otelimizde yer alan marketimiz tatiliniz boyunca tüm ihtiyaçlarınıza cevap verirken, sevdikleriniz için kart postallar, baharat takımları gibi hediyeler ve birçok ürünü burada bulabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazesi ile kuyum ve gözlük mağazalarımızda güvenilir ve kaliteli alışverişin keyfini çıkarabilir, kendinizi kuaförümüzün hünerli ellerine bırakarak şımartabilirsiniz.

  • Market
  • Butik
  • Kuyum Mağazası
  • Optik
  • Deri Mağazası
  • Ayakkabı Mağazası
  • Kuaför

copy-right