REZERVASYON: +90 242 272 79 67 turkce english deutsch

ODALAR

STANDART ODA

Odalarımız misafirlerimizin rahatlığı ve konforu düşünülerek zevkle döşenmiştir. Odalarımızda, Tuvalet, Banyo/Duş, Split Klima, Saç Kurutma makinesi, Müzik kanallı ve Uydu yayınlı Televizyon, Direk hatlı telefon, Mini bar, Kiralık Kasa ve Balkon bulunmaktadır. Tüm odalarımızın zemini laminen kaplıdır. Balkon hariç odanızda sigara içilmesi yasaktır.

AİLE ODASI

Odalarımız çocuklu aileler için ideal bir şekilde tasarlanmıştır. Aile odası; ara kapı ile ayrılan bir ve çocuk yatak odası ve ebeveyn yatak odasından oluşmaktadır. Ebeveyn Yatak Odasında; televizyon, banyo, split klima, mini bar, telefon, kiralık kasa,ve bulunmaktadır. Çocuk odasında televizyon ve split Klima bulunmaktadır. Odalarımız balkonlu zemini laminen kaplıdır. Balkon hariç odanızda sigara içilmesi yasaktır.

ENGELLİ ODASI

Odalarımız, kullanım kolaylığı ve engelli misafirlerimizin rahatlığı göz önünde bulundurularak zevkle döşenmiştir. Tuvalet banyo ve duş engelli misafirlerimizin kullanım kolaylığı düşünülerek, uluslararası standartlarda özenle dizayn edilmiştir.

Odalarımızda, tuvalet, banyo/duş, saç Kurutma makinesi, uydu yayınlı, direk hatlı telefon, ve müzik kanallı televizyon, mini bar, Kiralık Kasa, split Klima, ve balkon bulunmaktadır. Tüm odalarımızın zemini laminen kaplıdır. Balkon hariç odanızda sigara içilmesi yasaktır.